Про компанію

Мрієте про дешеві перельоти, але не знаєте, де їх знайти? eTickets.com.ua допоможе підібрати найдоступніші Авіаквитки з будь-якого напрямку! Завдяки ресурсу користувачі отримують прекрасну можливість швидко і в зручному форматі підібрати недорогі авіаквитки на потрібний рейс.

new-york-buildings.jpg

Про сервіс пошуку недорогих авіаквитків eTickets.com.ua

eTickets.com.ua входить до складу Тревел агентства HolidayPrice.com, однією з провідних європейських груп, що спеціалізуються в сфері бронювання авіаквитків, готелів та інших туристичних послуг через Інтернет.

еТикетс має важливу відмінність від інших сайтів з продажу квитків: ми не продаємо квитки, а лише шукаємо найдешевші варіанти. тому у нас немає мети просувати певні пропозиції. Вибравши найбільш підходящий варіант, ви будете перенаправлені на сайт надав його агентства або квиткової каси.

За наші послуги ви не платите нічого, купуючи квиток за вихідною ціною. Користуватися ресурсом можна без побоювання зіткнутися з прихованими зборами або додатковими комісіями.

Наші партнери в Україні

Найбільші авіакаси, агентства бронювання, турооператори, ж/д і автобусні перевізники.

Авіаквитки Tickets.ua
Aviasales Україна
booking.com
cherehapa Страхування
Екскурсії tripster
Kiwitaxi трансфери з аеропортів

Більше 750 авіакомпаній

Ми представляємо широкий спектр послуг, пропонуючи відправитися до місця призначення найбільш дешевим рейсом з можливих. У нас ви можете забронювати рейси більш ніж 750 авіакомпаніях світу.

Більше 2 000 000 готелів

Через велику кількість критеріїв, знайти відповідний готель може бути непросто. Щоб полегшити це завдання, eTickets.com.ua пропонуємо більше 2 000 000 готелів у всьому світі.

Фахівці в сфері туризму

Співробітники наших партнерів сертифіковані Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) і є висококваліфікованими фахівцями в сфері туризму.

Заповнюємо 15 літаків Boeing 737 щодня

HolidayPrice обслуговує 10 тис. клієнтів в Україні та Європі щодня і продає понад 200 туристичних путівок.

Способи оплати Copyright © 2018-2020. Всі права захищені. eTickets.com.ua - частина HolidayPrice Inc., європейського лідера у сфері онлайн-туризму та супутніх послуг. Умови користування. Політика конфіденційності.