Авіакомпанія Motor Sich Airlines авіаквитки

Вкажіть дати, щоб знайти квитки:

Квитки на літак Motor Sich Airlines

Дешеві квитки на літак від авіакомпанії Motor Sich Airlines без комісій і націнок. Інформація про прямі рейси Motor Sich Airlines і популярних напрямках авіакомпанії. Розклад літаків авіакомпанії Motor Sich Airlines на сьогодні і завтра. Ви завжди можете купити авіаквитки Motor Sich Airlines на офіційному сайті компанії українською мовою, використовуйте контакти нижче для зв’язку з колл-центром авіаперевізника.

Авіакомпанія Motor Sich Airlines

Авіаперевізник Motor Sich Airlines компанія України, що входить в структуру однойменного підприємства з виробництва та обслуговування газотурбінних двигунів і установок. Повітряний парк компанії складається з 9 бортів, включає 2 вертольоти і транспортний літак. Базовий аеропорт-Запоріжжя (М. Запоріжжя, Україна).

Напрямки перельотів авіакомпанії

Перевізник спеціалізується на виконанні регулярних і чартерних рейсів. Маршрути Мотор Січ пролягають як по території України, так і за межами держави. Компанія здійснює пасажирські та вантажні перельоти, включаючи спеціальні рейси на замовлення головного підприємства. Найбільш популярними рейсами стали:

  • Ужгород (Україна) Київ (Україна)
  • Запоріжжя (Україна) Київ (Україна)
  • Київ (Україна) Львів (Україна)
  • Київ (Україна) Мінськ (Білорусь)
  • Одеса (Україна) Київ (Україна)

Онлайн реєстрація на рейс Motor Sich Airlines

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті авіакомпанії, мандрівникам доступно віддалене оформлення. Онлайн реєстрація на рейс починається за добу і закінчується за 2 години до відльоту. Деякі категорії авіапасажирів позбавлені такої можливості. Це мандрівники, яким необхідне спеціальне обслуговування, батьки з немовлятами без місця і пасажири, що летять з тваринами. Таким особам необхідно проходити реєстрацію в аеропорту особисто.

Норми провезення багажу на борту Motor Sich Airlines

Затверджені компанією правила провезення багажу містять обмеження за максимальними параметрами вантажу 158 см (за результатами трьох обмірів). Корпоративна норма провезення багажу за масою обмежена граничною величиною в 20 кілограм. Кількість одиниць багажу, що транспортується компанією, не обмежена. Як ручна поклажа, на борт може бути пронесена вантаж масою не більше 5 кілограм і параметрами 115 см за результатами трьох обмірів.

Квитки авіакомпанії Motor Sich Airlines

Купуючи квитки на літак Motor Sich Airlines, зайдіть на eTickets.com.ua і порівняйте вартість, це займе 3 хвилини, і ви гарантовано отримаєте найнижчі ціни.

Контакти авіакомпанії Motor Sich Airlines

Офіційний сайт: http://flymotorsich.com/ru/
Телефон: 380 (61) 213-91-51
Адреса офісу: Україна, 69068, М. Запоріжжя, Вул. Копьонкіна, 98.
Має в авіапарку 9 одиниць техніки
IATA код: M9

airlines Motor Sich Airlines

Акції та знижки на авіаквитки Motor Sich Airlines

Нижче ви знайдете акції і знижки на авіаквитки від Motor Sich Airlines. Гарячі квитки закінчуються швидко, якщо знайшли хорошу пропозицію не відкладайте покупку.

2009-2019 © HolidayPrice.net®. Всі права захищені
Правила використання сервісу